מתקני תצוגה מתקדמים באיכות מעולה

שירות לקוחות ותמיכה מלאה במוצרים 

משלוחים לכל רחבי הארץ ואספקה מהירה

תוכניות לעתיד

תוכניות לעתיד
24 באפריל 2018 מתקני תצוגה
ב-כללי

טוב. אז חשבתי קצת. מה אני מתכון לעשות. ויש לי כוון. ארצה לשתף אתכם.את האתר הזה בנה בכישרון רב נועם לביא. ממליץ לכם עליו בחום רב.

כל מקרה, החלטתי להתמקד בעיקר בנוש אחד והוא מתקני תצוגה לתערוכות. לא טלויזיות, לא וידאו, לא טלפונים ולא כלום. רק מתקני תצוגה לתערוכות.

האמת התחום שלנו נרחב מאוד. אי אפשר לתאר את כולו על רגל אחת אבל אולי אבנה מדריך פעם. וואלה רעיון. על כל פנים, אם מנסים להרחיב את התחום הנ"ל אזי מגיעים לתחומים נוספים בשמות אחרים כמו ציוד לתערוכות, מתקני תצוגה לחנויות ומתקני תצוגה מפרספקס. תחומים שונים ומגוונים שקצרה היריעה מלספר עליהם פה בבלוג הזה.

אז מה בכל זאת ? לא יודע. שוב פונה לעזרתכם. תנו לי רעיון על מה בא לכם שאתכוב? אולי על תחומים גדון : עיצוב דוכנים לתערוכות, ביתן לתערוכה. אלו תחומים לא פשוטים שיהיה לנו קשה להיכנס אליהם אבל אסור להרים ידיים. בלי אמונה גם צסק"א לא היתה אוכלת אותה.

אפשר להרחיב ולפאר את הרשימה עם חיפושים מקבילים בענפי משפחה כמו מתקנים לתערוכות, פופ לתערוכות ועיצוב דוכנים לתערוכות.

אבל האמת שאיני בטוח שיש צורך. מדוע לא להתמקד בתחום אחד חזק ומוביל? מכיוו שאיני יודע מהו. בושה. אי ברירה אלא לנסות. תשאירו לי הודעה איך הבלוג עד כה ואחזור לכתוב בהקדם. סלחו לי עם יש טעויות הגהה. מאוחר בלילה ואין לי כח. מחר ודאי אשכח לחזור לפוסט הזה שעוסק במתקני תצוגה לתערוכות. לא נורא. בסוף הכל יסתדר.